هویر لارسن جایزه بهترین فدراسیون ۲۰۱۷ SPIA Asia را دریافت کرد

hoyer-larsen-received-the-spia-gold-award2017
ب

هویر لارسن جایزه بهترین فدراسیون ۲۰۱۷ SPIA Asia را دریافت کرد

پائول اریک هویر لارسن رئیس فدراسیون جهانی بدمینتون BWF در روز یکشنبه جایزه طلای BWF از SPIA Asia را برای بهترین سازمان جهانی ورزشی در آسیا پذیرفت.

جایزه در سومین جشنواره و کنفرانس صنعت ورزشی آسیا در بانکوک در تاریخ ۹ نوامبر ۲۰۱۷ اعلام شد. هویر جایزه ای از اریک موگوتچچک (تصویر برجسته، سمت راست)، مدیر عامل شرکت MMC Sportz Marketing LLC، برگزار کننده SPIA Asia، در هتل InterContinental در دبی.

 

قبل از فدراسیون جهانی بدمینتون  ۹ نامزد دیگر برنده جایزه طلا شدند : فدراسیون بین المللی تنیس (بریتانیا)؛ شورای بین المللی کریکت (امارات متحده عربی)؛ اسپارتان نژاد (ایالات متحده آمریکا)؛ یک مسابقات قهرمانی (سنگاپور)؛ FC بایرن مونیخ (چین)؛ امارات متحده عربی فدراسیون جو جیتسو (امارات متحده عربی)؛ قهرمانی نهایی مبارزه (ایالات متحده آمریکا)؛ انجمن مربیان حرفه ای تنیس حرفه ای (سوئیس) و پیتر بورواس بین المللی (ایالات متحده آمریکا). نژاد اسپارتان نقره را به دست آورد، در حالی که UFC برنز برنده شد.

BWF نیز برای دو جایزه دیگر نامزد شده است. مسابقات جام جهانی دبی ۲۰۱۶ برای بهترین مسابقات ورزشی بین المللی که توسط یک فدراسیون بین المللی تأیید شد، نامزد دریافت جایزه شد، در حالی که شاتل دبی در رده “بهترین برنامه توسعه سال نو” نامزد شد.

جشنواره جوایز در پایان یک کنفرانس دو روزه (۶ و ۷ نوامبر ۲۰۱۷) مصادف با ۱۵ و ۱۶ آبان ۹۶ برگزار شد که توسط بیش از ۳۰۰ نماینده و ۲۰ سخنگوی بین المللی از بخش های مختلف صنعت حضور پیدا کردند. ۱۷ تندیس آسیایی و ۶ چایزه دیگر وجود دارد و برندگان مدال طلا، نقره و برنز برای دستاوردهای خود و مشارکت در صنعت ورزش در ۱۲ ماه گذشته اعطا شده اند.

کنفرانس بازرگانی ورزشی با عنوان “تجارت ورزش – صنعت ورزشی آسیا ” – از سال ۲۰۱۵ به طور سالانه برگزار می شود تا از مارک ها، سازمان ها، بازاریابان و سازمان هایی که بر چشم انداز ورزشی آسیا تأثیر می گذارند، نقدیر شود. این کنفرانس توسط وزارت گردشگری و ورزش تایلند، سازمان ورزشی تایلند و سازمان گردشگری تایلند تأیید و پشتیبانی می شود.

در گروه “بهترین سازمان جهانی ورزشی در آسیا”، ورودی ها از آن دسته های ورزشی که حضور داشته یا در حداقل ۱۵ کشور حضور دارند و با برنامه های فعال مردمی، توسعه استعداد، مسابقات منظم و با پایه جهانی هوادار . کمیته اعطای جوایز متشکل از کارشناسان منتخب نمایندگان صنایع مختلف است .

اریک گوتچچک ، مدیر عامل شرکت ورزشی بازاریابی،  MMC Sportz Marketing LLC، سازماندهی جوایز و کنفرانس صنعت ورزشی آسیا SPIA 2017، گفت :  “استاندارد تحویل و رقابت در این سال فوق العاده بالا بوده است.” با شروع تقریبا ۴۰۰ نوشته، همه با توجه به فرایند قضاوت منصفانه و شفاف که به وسیله یک هیئت از ۲۰ کارشناس ارزیابی کامل انجام شد. در بسیاری از مقاطع، امتیازات بسیار نزدیک بود و جوایز برنز، نقره و طلا در جشنواره SPIA Asia اعلام شد و باید از موفقیت های آنها بسیار مفتخر باشیم. ”

 

منبع: فدراسیون جهانی بدمینتون – بدمینتون فارسی

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *