فصل سودآور برای تای تزو یینگ

Tai-Tzu-Ying-262×147
ب

تای تزو یینگ، تا کنون در این فصل به شدت پاداش داده شده است.

تای، که چهار رویداد از پنج رویداد جهانی بدمینتون HSBC BWF را کسب کرده، علاوه بر مسابقات قهرمانی بدمینتون آسیا، چهارمین برد کسب شده در میان تمام دسته ها بود و ۲۴۶،۰۵۰ دلار بود. انتظار میرود که رکورد پاداش تو به یک میلیون دلار برسد او در حال حاضر در ۹۸۴،۶۰۵ دلار قرار دارد و شاید او سریعترین بازیکن برای رسیدن به این رکورد باشد.

قهرمان انگلستان Shi Yuqi (چین)، که در مسابقات قهرمانی جهانی TOTAL BWF در سال ۲۰۱۸ جایگاه دوم را کسب کرد، مجموعۀ پول جایزه ای را در انفرادی مردان، با ۱۱۹۷۷۵ دلار آمریکا به دست آورد، که به تدریج پس از آن  کنتو موموتا بود. ژاپنی ها، که عنوان آسیایی، مسابقات مالزی باز و مسابقات جهانی BWF را به دست آوردند، ۱۱۳۱۰۰ دلار آمریکا را به دست آوردند، که تنها یکی از پنج بازیکن است که در سال جاری بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا را به خود اختصاص داده است. دو نفر دیگر که از این دیدگاه چشمگیر برخوردار بودند، مارکوس فورنالدی گیدئون و کوین سانجیا سوکاملوجو، دو نفره دو نفره مردان اندونزی بودند که هر کدام با ۱۱۳،۰۰۰ دلار آمریکا ثروتمندتر شدند.

در میان دیگر افراد برتر، کریستین پدرسن، دانمارک بود که بیش از ۸۲،۰۰۰ دلار آمریکا به لطف برندهای خود در دوبلین زنان (۵۷،۴۸۷ دلار) و دوگانهای مختلط (۲۴،۵۱۸ دلار آمریکا) و Yuta Watanabe ژاپن، که همچنین به دو رده تقسیم شده بودند، بیش از ۸۲۰۰۰ دلار را پرداخت.

Top Earners (all categories):

۱٫Tai Tzu Ying (Chinese Taipei) – US $ 246,050
۲٫ Shi Yuqi (China) – US $ 119,775
۳٫ Kento Momota (Japan) – US $ 113,100
۴٫ Marcus Fernaldi Gideon (Indonesia) – US $ 113,087
۴٫ Kevin Sanjaya Sukamuljo (Indonesia) – US $ 113,087
۵٫ Christinna Pedersen (Denmark) – US $ 82,006
۶٫ Yuta Watanabe (Japan) – US $ 74,675
۷٫ Yuki Fukushima (Japan) – US $ 74,531
۷٫Sayaka Hirota (Japan) – US $ 74,531
۸٫Viktor Axelsen (Denmark) – US $ 73,825
۹٫Zheng Siwei (China) – US $ 72,625
۹٫Huang Yaqiong (China) – US $ 72,625
۱۰٫Lee Chong Wei (Malaysia) – US $ 72,000

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *