جلسه کمیته تیم های ملی برای مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر تشکیل شد

A-meeting-of-the-national-teams-committee-was-held-for-the-Badminton-International-Fajr-Fajr
ب

نشست کمیته تیم های ملی فدراسیون بدمینتون به منظور تعیین بازیکنان حاضر در بیست و هشتیمن دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران روز گذشته ( سه شنبه ) به ریاست دکتر محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون و با حضور اعضای این کمیته در محل فدراسیون تشکیل شد.

به گزارش بدمینتون فارسی به نقل از فدراسیون بدمینتون ، در این نشست که با حضور سرکار خانم دکتر فریبا مددی نایب رییس بانوان ، محمد فرجی نایب رییس ، مرتضی مداحی مدیر کمیته فنی ، دکتر بهادر زکی زاده سرمربی تیم ملی بدمینتون ، سرکار خانم سحر زمانیان مربی تیم ملی بانوان و آقای فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون برگزارگردید ، اعضای تیم ملی بدمینتون کشورمان برای حضور در بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی فجر ایران مشخص شدند.

در این نشست تعداد ۲۷ بازیکن رده های سنی بزرگسالان ، جوانان و نوجوانان در قسمت بانوان و ۲۶ بازیکن رده های سنی بزرگسالان جوانان و نوجوانان در قسمت آقایان تعیین گردیدند .

لازم به ذکر است که اردوی ملی پوشان کشورمان برای حضور قدرتمند در این رقابتها در ۴ مرحله در قسمت بانوان و ۴ مرحله در قسمت آقایان تا آغاز این رقابتها برگزار خواهد شد.

اردوی آمادگی بانوان ۳ مرحله در تهران ، یک مرحله در استان آذربایجان شرقی شهر هشترود ( جوانان و نوجوانان دختر ) و مرحله آخر در استان البرز می باشد .

همچنین اردوی آمادگی آقایان بزرگسالان در تهران ۳ مرحله و یک مرحله در شهرستان کرج و اردوی جوانان و نوجوانان پسر نیز در شهرستان زنجان ، سمنان و کرج برگزار می شود.

بیست و هشتیمن دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روزهای پانزدهم لغایت هجدهم بهمن ماه سال جاری با حضور تیم های خارجی و داخلی و با جوایز ۲۵ هزار دلاری در شهرستان کرج برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *